MONTAZ ANTEN.TV | instalacja ustawianie anten satelitarnych Cyfrowy Polsat NC+ TNK Orange DVB-T | Gdańsk Sopot Pruszcz Gdański i okolice

Zajmujemy się montażem anten TV naziemnej, modernizacją i naprawą istniejących instalacji antenowych.
Nasza firma pomoże dobrać odpowiednią antenę naziemną oraz sprzęt potrzebny do prawidłowego odbioru sygnału telewizyjnego w zależności od lokalizacji zamieszkania i miejsca instalacji anteny. Prawidłowo dobrana i ustawiona antena zapewnia czysty i stabilny obraz na ekranie telewizora bez potrzeby stosowania wzmacniaczy sygnału i innych akcesoriów.

W przypadku istniejących instalacji do odbioru telewizji naziemnej, które nie spełniają oczekiwań klienta lub działają wadliwie proponujemy przegląd i konserwację instalacji a następnie poprawne ustawienie anteny lub wymianę niesprawnych elementów, okablowania, itp…
Wykonujemy podłączenie instalacji antenowej do odbioru telewizji naziemnej do każdego typu telewizora. W przypadku starszych odbiorników pomożemy dobrać tuner DVB-T, który umożliwi odbiór w nowym cyfrowym systemie telewizji naziemnej.

TV Remote Control

Pomożemy dobrać osprzęt i wykonać instalację antenową według konfiguracji klienta – np instalację do odbioru na kilku odbiornikach telewizyjnych lub instalacje zbiorcze TV-SAT.
Posiadamy pełen asortyment montażowy niezbędny do instalacji Naziemnej Telewizji Cyfrowej.
Krótkie terminy realizacji, fachowa obsługa oraz gwarancja na zakupione u nas materiały i usługę.